Hannie Bal - Olieverf op doek: geometrische voorstelling - Verkocht

Hannie Bal - Olieverf op doek: geometrische voorstelling kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 125,00

Hannie Bal - Olieverf op doek: geometrische voorstelling kopen? Bied vanaf 125!Hannie Bal - Olieverf op doek: geometrische voorstelling kopen? Bied vanaf 125!Hannie Bal - Olieverf op doek: geometrische voorstelling kopen? Bied vanaf 125!Hannie Bal - Olieverf op doek: geometrische voorstelling kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5336 verkochte items
Alle items van deze verkoper (316)
  • Hannie Bal (1921-2012)

Olieverf op doek van Hannie Bal. Titel: geometrische voorstelling. Afmetingen doek H45,5 x b65 cm. Het werk is op de achterzijde gesigneerd en genummerd met naam en adres. Zie foto.  De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Conditie: in goede staat.

Verzenden/ophalen:

Bij aankoop kan het werk opgehaald worden in Naaldwijk (vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 10 minuten vanaf het strand).  De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de boven genoemde steden of het strand.

Hannie Bal (1921-2012) is een schilder uit de NIEUWE HAAGSE SCHOOL. Opgeleid in Antwerpen en aan de Koninklijke Academie in Den Haag, waar zij ook les heeft gehad van haar toekomstige echtgenoot Willem Schrofer. Hannie Bal is lid geweest van de nu steeds bekender kunstenaarsgroep VERVE samen met echtgenoot Willem Schrofer.

Werk van Hannie Bal is onder andere te vinden in de collectie van het Gemeentemuseum Den Haag
literatuur ver Hannie Bal : Hannie Bal, Reisimpressies en stillevens, schilderijen, aquarellen en tekeningen

Dit item is verkocht voor 125,00
Starttijd:04-03-2017 om 21:45
Eindtijd:12-03-2017 om 20:45
jkuyl
12 mrt. / 20:11
€ 125