Hanno Edelmann: Lithografie, Portrait - Verkocht

Hanno Edelmann: Lithografie, Portrait kopen? Bied vanaf 5!

Verkoopprijs: € 5,00

Geplaatst door  svalbardart
FA. (19)

Lid sinds 2010
1372 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Hanno Edelmann (1923-2013)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie handgesigneerde lithografie van de Duitse kunstenaar Hanno Edelmann. Lees meer over deze kunstenaar op https://de.wikipedia.org/wiki/Hanno_Edelmann.

Kunstenaar: Hanno Edelmann
Titel: Portrait
Lithografie, handgesigneerd
Afmeting: 15 x 14 cm

VERZENDING

Uw aankopen worden aangetekend verzonden. De zending is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.

Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:13-02-2018 om 19:50
Eindtijd:18-02-2018 om 20:50
Pisqa_98
16 feb. / 15:45
€ 5