Hans Abbing: Ets. - Verkocht

Hans Abbing: Ets. kopen? Bied vanaf 5!

Verkoopprijs: € 30,00

Hans Abbing: Ets. kopen? Bied vanaf 5!Hans Abbing: Ets. kopen? Bied vanaf 5!Hans Abbing: Ets. kopen? Bied vanaf 5!Hans Abbing: Ets. kopen? Bied vanaf 5!Hans Abbing: Ets. kopen? Bied vanaf 5!

Geplaatst door  Yvonnemaria67
FA. (2)

38 verkochte items
  • Hans Abbing (1946)

Hans Abbing, Ets.

Eigen druk.

Gesigneerd.

1982

Afm. Lijst: 31 cm. X 41 cm.

Afm. Ets: 8 cm. X 15 cm.

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:21-12-2016 om 15:14
Eindtijd:28-12-2016 om 15:14
Biedingen (5)
rianne58
28 dec. / 15:00
€ 30
ajsch
28 dec. / 15:00
€ 25
ajsch
27 dec. / 00:04
€ 12
liefhebben
27 dec. / 00:04
€ 10
liefhebben
23 dec. / 09:32
€ 5