Hans Abbing: Tekening - Verkocht

Hans Abbing: Tekening kopen? Bied vanaf 140!

Verkoopprijs: € 140,00

Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2660 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Hans Abbing (1946)

Kunstenaar  Hans Abbing

Techniek± Tekening

ingelijst+ ja met houten lijst

gesigneerd  gesigneerd met de hand

maten± 73 x 73 cm

in prima staat

Dit item is verkocht voor 140,00
Starttijd:09-10-2013 om 10:41
Eindtijd:16-10-2013 om 10:41
robbinlouz
16 okt. / 09:58
€ 140