Hans Andringa - Verkocht

Hans Andringa kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 25,00

Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2660 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Hans Andringa (1948)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar; Hans Andringa

Techniek; Ets

Titel; Water

Oplage; 100 ex.

nr. 15/ 100

gesigneerd en genummerd

maten; 65 x 50 cm

op geschept papier

Uitgegeven door galerie Tussenwater

Jaar; 1984

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:25-03-2017 om 10:29
Eindtijd:01-04-2017 om 11:34
Biedingen (2)
benhoek
01 apr. / 11:27
€ 25
anneclement
01 apr. / 11:24
€ 20