Hans Bax Eos, godin van de dageraad - zeefdruk - Verkocht

Hans Bax Eos, godin van de dageraad - zeefdruk kopen? Bied vanaf 79!

Verkoopprijs: € 79,00

Hans Bax Eos, godin van de dageraad - zeefdruk kopen? Bied vanaf 79!Hans Bax Eos, godin van de dageraad - zeefdruk kopen? Bied vanaf 79!Hans Bax Eos, godin van de dageraad - zeefdruk kopen? Bied vanaf 79!

Geplaatst door  heysterart

136 verkochte items
  • Hans Bax (1956)
GesigneerdHandgesigneerd

Formaat van deze zeefdruk is 90x63 cm beeldformaat 72x50cm, gedrukt in 25 kleuren. Dit werk verkeert in nieuwstaat en is nooit ingelijst geweest. Het vormt een mooi duo met Selene - godin van de nacht en is gesigneerd en genummerd. Oplage 180.

Dit item is verkocht voor 79,00
Starttijd:08-05-2016 om 14:33
Eindtijd:16-05-2016 om 21:33
taimus
15 mei / 09:53
€ 79