Hans Bax - Selene, godin van de nacht - zeefdruk - Verkocht

Hans Bax - Selene, godin van de nacht - zeefdruk kopen? Bied vanaf 79!

Verkoopprijs: € 56,00

Geplaatst door  heysterart

136 verkochte items
  • Hans Bax (1956)
GesigneerdHandgesigneerd

Selene is een in 25 kleuren gedrukte zeefdruk in groot formaat. Dit kunstwerk vormt een prachtig duo met Eos.

Beeldformaat 72x50 cm. Gedrukt door meesterdrukker Peter Wilms.

Normale prijs van deze zeefdruk is € 395,- Laatste exemplaren nu te koop vanaf slechts € 79,- (prijs extra verlaagd!)

Verzending aangetekend door PostNL

Dit item is verkocht voor 56,00
Starttijd:07-09-2017 om 16:22
Eindtijd:29-07-2018 om 11:58
monschau
29 jul. / 11:03
€ 56