Hans Bellmer - lithografie - Verkocht

Hans Bellmer - lithografie kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Hans Bellmer - lithografie kopen? Bied vanaf 50!Hans Bellmer - lithografie kopen? Bied vanaf 50!Hans Bellmer - lithografie kopen? Bied vanaf 50!Hans Bellmer - lithografie kopen? Bied vanaf 50!Hans Bellmer - lithografie kopen? Bied vanaf 50!Hans Bellmer - lithografie kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (27)

Lid sinds 2017
1463 verkochte items
Alle items van deze verkoper (94)
  • Hans Bellmer (1902-1975)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Conditie: uitstekend.

Handgesigneerd en genummerd.

Afmetingen:

Vel: 67 x 50 cm.

Afbeelding: 36 x 28 cm.

Wordt verzonden in een stevige kartonnen koker.

Hans Bellmer (1902-1975)

Alle items van deze kunstenaar(1)
FA. (27)

Lid sinds 2017
1463 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:25-09-2017 om 17:54
Eindtijd:29-09-2017 om 17:54
Avontuur
29 sep. / 14:43
€ 50