Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 28 x 35 cm (h x b) |
Incl. lijst | 53 x 63 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
weinig zichtbare onregelmatigheden. Fraai ingelijst. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 18-11-2021 om 21:11 |
Eindtijd | 25-11-2021 om 21:15 |