Hans Blanken, ets "Kunstrijden om turven" E.A

Hans Blanken, ets "Kunstrijden om turven" E.A kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 430,00

Andere items

Hans Blanken, ets "Kunstrijden om turven" E.A kopen? Bied vanaf 40!Hans Blanken, ets "Kunstrijden om turven" E.A kopen? Bied vanaf 40!Hans Blanken, ets "Kunstrijden om turven" E.A kopen? Bied vanaf 40!Hans Blanken, ets "Kunstrijden om turven" E.A kopen? Bied vanaf 40!Hans Blanken, ets "Kunstrijden om turven" E.A kopen? Bied vanaf 40!Hans Blanken, ets "Kunstrijden om turven" E.A kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Cello1
FA. (36)

998 verkochte items
Alle items van deze verkoper (112)
  • Hans Blanken (1946)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets (mezzotint) van Hans Blanken, getiteld "Kunstrijden om turven", Epreuve d'Artiste, getiteld en gesigneerd in potlood. In perfecte staat. Afm. blad 34,8x26,8, beeld 19,5x14,5 cm.

Verzending tussen twee platen, 8 euro, aangetekend 9,65

Dit item is verkocht voor 430,00

Starttijd:26-11-2017 om 18:03
Eindtijd:09-12-2017 om 20:03

Biedingen (30):

rpbeens
9 dec. / 17:43
€ 430
demarne2025
9 dec. / 17:43
€ 410
rpbeens
9 dec. / 17:28
€ 390
demarne2025
9 dec. / 17:28
€ 370
rpbeens
9 dec. / 17:28
€ 350
demarne2025
9 dec. / 17:28
€ 340
rpbeens
9 dec. / 17:27
€ 320
demarne2025
9 dec. / 17:27
€ 300
rpbeens
9 dec. / 17:25
€ 280
demarne2025
9 dec. / 16:40
€ 260
rpbeens
9 dec. / 16:39
€ 250
rpbeens
9 dec. / 16:39
€ 230
demarne2025
9 dec. / 16:39
€ 210
rpbeens
9 dec. / 16:39
€ 190
demarne2025
9 dec. / 16:39
€ 180
rpbeens
9 dec. / 16:38
€ 150
demarne2025
9 dec. / 16:38
€ 140
rpbeens
6 dec. / 12:08
€ 130
virtuoos
2 dec. / 18:56
€ 120
demarne2025
30 nov. / 10:07
€ 110
rpbeens
30 nov. / 10:07
€ 100
rpbeens
30 nov. / 10:07
€ 95
demarne2025
30 nov. / 10:07
€ 90
rpbeens
30 nov. / 10:07
€ 75
demarne2025
30 nov. / 10:07
€ 70
rpbeens
30 nov. / 10:07
€ 65
demarne2025
30 nov. / 10:07
€ 60
rpbeens
30 nov. / 10:06
€ 55
demarne2025
30 nov. / 10:06
€ 50
rpbeens
26 nov. / 18:36
€ 40