Hans Blanken, Ets voor een te vroeg gestorven Vogel - Verkocht

Hans Blanken, Ets voor een te vroeg gestorven Vogel kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Hans Blanken, Ets voor een te vroeg gestorven Vogel kopen? Bied vanaf 30!Hans Blanken, Ets voor een te vroeg gestorven Vogel kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3179 verkochte items
Alle items van deze verkoper (71)
  • Hans Blanken (1946)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets in kleine oplage door Hans Blanken.

Getiteld: 'Ets voor een te vroeg gestorven vogel'

Losbladig, beeldmaat 22x28, bladmaat33x50

Gesigneerd in potlood r.o. 'Blanken'

Genummerd en gedateerd in potlood l.o. '5/10' en '3/6/1969'

Volledig gegarandeerd

Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:22-10-2013 om 19:26
Eindtijd:29-10-2013 om 18:26
Grebe
29 okt. / 17:39
€ 30