Hans Boon: Pentekening, Oevers - Ingelijst - Verkocht

Hans Boon: Pentekening, Oevers - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 9,00

Hans Boon: Pentekening, Oevers - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Hans Boon: Pentekening, Oevers - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (315)

Lid sinds 2010
43232 verkochte items
Alle items van deze verkoper (598)
  • Hans Boon (1949)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Oevers

Jaartal: 1978
Afmetingen lijst: 50,5 cm x 65,5 cm (Blad: 29,5 cm x 42 cm)
Gesigneerd: Ja, handgeschreven (rechtsonder)
Materiaal: Pentekening op papier
Ingelijst:  Ja, in aluminium lijst
Conditie: In goede staat. Met wat lichte beschadigingen en vergeling langs de randen van het blad. Het blad is licht egaal vergeeld en heeft enkele vlekjes.
Herkomst: Dit werk is afkomstig uit de collectie van Hotel Ehzerwold in Almen.

Administratieve code:

QQEHZ ZZTEK

Dit item is verkocht voor 9,00
Starttijd:23-01-2018 om 15:18
Eindtijd:29-01-2018 om 19:18
Biedingen (5)
Laborie
29 jan. / 18:55
€ 9
kimjongebloet
28 jan. / 21:55
€ 7
Schrijvers
26 jan. / 23:49
€ 5
ebevdmolen
26 jan. / 23:49
€ 3
Schrijvers
26 jan. / 19:10
€ 1