950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Betreft een uniek stuk uit onze prive collectie. Deze ets verkeert in perfecte staat, in potlood gesigneerd en professioneel ingelijst in een mooie witte zuurvrije passepartout.
Maat: ca 21 x 27cm (inclusief passepartout) en ca 11 x16 cm (beeld)
Objectlocatie | UTRECHT, Nederland |
Starttijd | 28-2-2017 om 15:20 |
Eindtijd | 5-3-2017 om 15:20 |