Hans Brands - "Droomwereld" - Verkocht

Hans Brands - "Droomwereld" kopen? Bied vanaf 40!
Hans Brands - "Droomwereld" kopen? Bied vanaf 40!Hans Brands - "Droomwereld" kopen? Bied vanaf 40!Hans Brands - "Droomwereld" kopen? Bied vanaf 40!
  • Hans Brands
TechniekAcryl
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen75 cm x 60 cm (h x b)
Lijst77 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Herkomst collectie Rijnstate.

Hans Brands

Geplaatst door  Gerrit1
FA. (1)

Lid sinds 2017
51 verkochte items
62 cm
77 cm
60 cm
75 cm
Dit item is verkocht voor 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-03-2022 om 06:34
Eindtijd:23-04-2022 om 12:07
aniekderooij
19 apr. / 14:06
€ 40