Hans Ebeling Koning, acrylverf op papier, bloempotten - Verkocht

Hans Ebeling Koning, acrylverf op papier, bloempotten kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 65,00

Geplaatst door  katekunst
FA. (4)

Lid sinds 2017
81 verkochte items
  • Hans Ebeling Koning (1931)
TypeTekening / Aquarel

Hans Ebeling Koning

titel: bloempotten

techniek: acrylverf op papier

afmetingen: 31 x 27 cm.

gesigneerd: l.o. HEK 2001 (potlood)

conditie: goed

alleen verzenden

Hans Ebeling Koning (1931)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  katekunst
FA. (4)

Lid sinds 2017
81 verkochte items
Dit item is verkocht voor 65,00
Starttijd:10-10-2017 om 15:11
Eindtijd:17-10-2017 om 15:11
Biedingen (3)
paulus8591
13 okt. / 19:32
€ 65
Toont
13 okt. / 19:32
€ 60
Toont
10 okt. / 17:54
€ 50