Hans Ebeling Koning, gouache, violen

Hans Ebeling Koning, gouache, violen kopen? Bied vanaf 500!

Verkoopprijs: € 500,00

Hans Ebeling Koning, gouache, violen kopen? Bied vanaf 500!Hans Ebeling Koning, gouache, violen kopen? Bied vanaf 500!

Geplaatst door  kvhtb

8 verkochte items
  • Hans Ebeling Koning (1931)

Hans Ebeling Koning
Titel: Violen
Techniek: Gouache achter glas en -passepartout. Lijst raminhout.
Afmetingen: Lijstmaat: 78 x 92 cm. Beeldmaat: 59 x 75 cm.
Datering: 1999
Handgesigneerd, r.o. HEK 99
Vraagprijs: €500,-

Opmerkingen:
Prachtige grote gouache!
Het werk heeft gerouleerd in Kunstuitleen Zeeland en is in uitstekende conditie.
Bij verzenden (in overleg) geldt een niet goed, geld terug garantie.
Bezorgen omgeving stad Groningen mogelijk tegen km. vergoeding.

Dit item is verkocht voor 500,00

Starttijd:28-08-2013 om 21:55
Eindtijd:07-09-2013 om 21:55

Biedingen (1):

Mattijssen
4 sep. / 00:57
€ 500