Hans Habraken - olieverf op paneel - stilleven met aardbeien - Verkocht

Hans Habraken - olieverf op paneel - stilleven met aardbeien kopen? Bied vanaf 225!

Verkoopprijs: € 225,00

Geplaatst door  heysterart

136 verkochte items
  • Hans Habraken (1946)

Prachtig recent geschilderd stilleven. Formaat met lijst 32x37 cm. Beeldformaat 13x18 cm. Verkeert in uitstekende staat. Wordt aangetekend verzonden tenzij wordt opgehaald.

Dit item is verkocht voor 225,00
Starttijd:11-10-2017 om 19:26
Eindtijd:18-10-2017 om 19:26
noortje
18 okt. / 19:19
€ 225