Hans Habraken - olieverf op paneel - stilleven met blauwe pruimen - Verkocht

Hans Habraken - olieverf op paneel - stilleven met blauwe pruimen kopen? Bied vanaf 195!

Verkoopprijs: € 195,00

Geplaatst door  heysterart

136 verkochte items
  • Hans Habraken (1946)

Perfect in olieverf geschilderd paneeltje met ingelijste maat 14,5 x 16,5 cm. Het geheel verkeert in nieuwstaat. De op de zilverkleurige lijst zichtbare vlekken zijn weerspiegelingen en zitten dus niet in de lijst.

Wordt aangetekend verzonden tenzij het wordt opgehaald.

Dit item is verkocht voor 195,00
Starttijd:07-03-2018 om 22:28
Eindtijd:14-03-2018 om 22:28
Florette
14 mrt. / 21:31
€ 195