Hans Heijman - Verwording I [Bommelerwaard] - kleurenets, oplage 60 - ingelijst

Hans Heijman - Verwording I [Bommelerwaard] - kleurenets, oplage 60 - ingelijst kopen? Bied vanaf 65!
Hans Heijman - Verwording I [Bommelerwaard] - kleurenets, oplage 60 - ingelijst kopen? Bied vanaf 65!Hans Heijman - Verwording I [Bommelerwaard] - kleurenets, oplage 60 - ingelijst kopen? Bied vanaf 65!Hans Heijman - Verwording I [Bommelerwaard] - kleurenets, oplage 60 - ingelijst kopen? Bied vanaf 65!Hans Heijman - Verwording I [Bommelerwaard] - kleurenets, oplage 60 - ingelijst kopen? Bied vanaf 65!Hans Heijman - Verwording I [Bommelerwaard] - kleurenets, oplage 60 - ingelijst kopen? Bied vanaf 65!Hans Heijman - Verwording I [Bommelerwaard] - kleurenets, oplage 60 - ingelijst kopen? Bied vanaf 65!
  • Hans Heijman (1951)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1986
TechniekEts
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen24 cm x 28 cm (h x b)
Lijst46 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage60

Plaatrand 24x28 cm.

Oplage 18/60

Achter passepartout en glas.

In een goudkleurige aluminium lijst.

In zeer goede gebruikte staat.

Hans Heijman (1951)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (8)
Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1385 verkochte items
Alle items van deze verkoper (144)
54 cm
46 cm
28 cm
24 cm
Sluit over 2d 12u 54m 05s
Openingsbod€ 65
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland
Starttijd:13-09-2022 om 20:05
Eindtijd:27-09-2022 om 20:00