HANS HOLLENBACH Gr.Zeefdruk ATLANTIS uit 1971 Handgesigneerd - Verkocht

HANS HOLLENBACH   Gr.Zeefdruk  ATLANTIS  uit 1971  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 15,00

HANS HOLLENBACH   Gr.Zeefdruk  ATLANTIS  uit 1971  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!HANS HOLLENBACH   Gr.Zeefdruk  ATLANTIS  uit 1971  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!HANS HOLLENBACH   Gr.Zeefdruk  ATLANTIS  uit 1971  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

1949 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
  • Hans Hollenbach (1943-1976)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer fraaie Kleurenzeefdruk van Hans Hollenbach uit 1971

Afmeting blad  65x64 cm  in nredelijke staat

Handgesigneerd en Genummerd  199/200

Rechtsboven zit in het blad zit een lichte kreuk

Linksonder zit in het blad een kleine restauratie

Verzendkosten 15 euro in ned  20 euro in belgie

Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:24-05-2016 om 10:00
Eindtijd:29-05-2016 om 10:00
Biedingen (7)
opveld
28 mei / 17:18
€ 15
herman1951
28 mei / 17:18
€ 13
opveld
28 mei / 17:18
€ 11
herman1951
28 mei / 17:18
€ 9
opveld
28 mei / 17:17
€ 7
herman1951
28 mei / 17:17
€ 5
opveld
28 mei / 17:13
€ 1