Hans Innemee, Losse zeefdruk, Titel

Hans Innemee, Losse zeefdruk, Titel  kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 35,00

Hans Innemee, Losse zeefdruk, Titel  kopen? Bied vanaf 30!Hans Innemee, Losse zeefdruk, Titel  kopen? Bied vanaf 30!Hans Innemee, Losse zeefdruk, Titel  kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Hans Innemee (1951)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: “Duck  “
Jaartal:2001
Afmetingen beeld: h. 44 cm x b. 47 cm (Blad: 70  cm x 70 cm)
Gesigneerd: Ja, met potlood
Oplage: 55/100
Ingelijst: Nee
Materiaal: Zeefdruk op handgeschept papier
Conditie: in nieuwstaat.

Dit item is verkocht voor 35,00

Starttijd:26-11-2014 om 14:30
Eindtijd:03-12-2014 om 14:30

Biedingen (2):

Agatha8
1 dec. / 11:24
€ 35
Harriet
29 nov. / 21:01
€ 30