Hans Innemee - ZEEFDRUK - About level contact and difference 144/150

Hans Innemee - ZEEFDRUK - About level contact and difference 144/150 kopen? Bied vanaf 500!

Geplaatst door  Handel

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Hans Innemee (1951)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie zeefdruk van Hans Innemee. Eerste eigenaar een dus in nieuwstaat. (Nu nog in kunstuitleen te koop voor 850,- euro zag ik recent)

"About level, contact and difference"

druk 144/ van 150, handgesigneert

Afmeting zeefdruk zelf: 80/ 60 cm

Inclusief houten lijst 102/83 cm

Heeft u vragen, stel ze gerust.

De techniek die Hans Innemée gebruikt is door hemzelf ontwikkeld. Hij maakt monotype tekeningen op vloeipapier, die geplakt worden op handgeschept Thaïs papier. Die worden vervolgens op houten panelen gekleefd en ingekleurd met oliepastels.

Ook zijn zeefdrukken worden zeer zorgvuldig vervaardigd, meestal op fraai dik handgeschept Moerbeiboompapier. Hij heeft de gewoonte de werken na de laatste drukgang nog eens met de hand bij te werken met oliekrijt waardoor de stukken vaak prachtig diep van kleur zijn.

Starttijd:09-05-2016 om 19:45
Eindtijd:16-05-2016 om 19:45
Openingsbod€ 500
ObjectlocatieNederland