Hans Innemée, zeefdruk met lijst, titel " free as a duck "

Hans Innemée, zeefdruk met lijst, titel " free as a duck " kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 55,00

Andere items

Hans Innemée, zeefdruk met lijst, titel " free as a duck " kopen? Bied vanaf 50!Hans Innemée, zeefdruk met lijst, titel " free as a duck " kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Hans Innemee (1951)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: “ Free as a duck “
Jaartal: 2003
Afmetingen beeld: h. 66 cm x b. 46 cm (Lijst: 92 cm x 73 cm)
Gesigneerd: Ja, met potlood
Oplage: 7 / 100
Ingelijst: Ja, In mooie aluminium lijst
Conditie: goed, de vouw rechtsboven wordt voor levering nog hersteld, hij zit te los in het paspartout.
Verzendkosten/Ophalen:  U kunt het werk ophalen in de galerie Van Bellen Art in Willemstad of Brielle. Gezien het werk is ingelijst achter glas is opsturen niet aan te bevelen. Bezorging door koerier voor kosten koper is wel mogelijk.

Dit item is verkocht voor 55,00

Starttijd:29-10-2014 om 16:22
Eindtijd:03-11-2014 om 16:22

Biedingen (2):

maartjejacobs1977
3 nov. / 16:15
€ 55
kleurrijkekunstfriesland
1 nov. / 08:44
€ 50