hans Innemee,Zeefdruk op papier in lijst,Handgesigneerd,titel Duck - Verkocht

hans Innemee,Zeefdruk op papier in lijst,Handgesigneerd,titel Duck kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

hans Innemee,Zeefdruk op papier in lijst,Handgesigneerd,titel Duck kopen? Bied vanaf 50!hans Innemee,Zeefdruk op papier in lijst,Handgesigneerd,titel Duck kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  vanbellencolour
FA. (19)

1052 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Hans Innemee (1951)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar Hans Innemee

Titel Duck

Techniek Zeefdruk op papier

Ingelijst

Handgesigneerd

Oplage 235/500

Afmeting 33 x33

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:19-12-2016 om 23:41
Eindtijd:25-12-2016 om 11:41
h1ber
25 dec. / 11:32
€ 50