HANS ITTMANN ABSTRACT WERK JAREN 50 - Verkocht

HANS ITTMANN ABSTRACT WERK JAREN 50  kopen? Bied vanaf 275!

Verkoopprijs: € 275,00

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
HANS ITTMANN ABSTRACT WERK JAREN 50  kopen? Bied vanaf 275!HANS ITTMANN ABSTRACT WERK JAREN 50  kopen? Bied vanaf 275!HANS ITTMANN ABSTRACT WERK JAREN 50  kopen? Bied vanaf 275!HANS ITTMANN ABSTRACT WERK JAREN 50  kopen? Bied vanaf 275!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Hans Ittmann (1914-1972)

Fraai abstract werk van schilder/beeldhouwer Hans Ittmann

( Waalwijk 1914 - Amsterdam 1972 )

Te dateren eind jaren '50 , de periode van de Liga Nieuwe beelden.

Olie op geprepareerd papier

50 x 40 cm

Gesigneerd links onder

In goede staat

Het werk is door de vorige eigenaar direct verworven uit atelier van de kunstenaar.

Dit item is verkocht voor 275,00
Starttijd:05-12-2015 om 12:15
Eindtijd:13-12-2015 om 18:15
HR16
13 dec. / 18:00
€ 275