HANS KLAUI Grote Zeefdruk TRIPTIEK I Handgesigneerd

HANS KLAUI   Grote Zeefdruk   TRIPTIEK I   Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Geplaatst door  modernekunstonline
FA. (10)

969 verkochte items
  • Hans Klaui (1945)
GesigneerdHandgesigneerd

prachtige grote kleurenzeefdruk van Hans Klaui

afmeting blad 50x65 cm                    in prima staat

handgesigneerd en genummerd  oplage 35ex

Dit item is verkocht voor 50,00

Starttijd:21-02-2018 om 15:17
Eindtijd:28-02-2018 om 22:17

Biedingen (1):

dentist
28 feb. / 21:15
€ 50