Hans Klaui - Klaui 88/6

Hans Klaui - Klaui 88/6 kopen? Bied vanaf 65!
Hans Klaui - Klaui 88/6 kopen? Bied vanaf 65!Hans Klaui - Klaui 88/6 kopen? Bied vanaf 65!Hans Klaui - Klaui 88/6 kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  frisoh

Lid sinds 2019
0 verkochte items
  • Hans Klaui (1945)
Jaartal1988
IngelijstIngelijst
Afmetingen54 cm x 64 cm (h x b)
Lijst75 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage43
Mooi blauw getint werk met heldere kleuren.

Object is ingelijst en er is verder niets mee gebeurd of aan gedaan.

Hans Klaui (1945)

Alle items van deze kunstenaar(8) Geplaatst door  frisoh

Lid sinds 2019
0 verkochte items
84 cm
75 cm
64 cm
54 cm

Starttijd:23-06-2019 om 22:19
Eindtijd:07-07-2019 om 22:55
Openingsbod€ 65
ObjectlocatieApeldoorn, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie