Hans Klaui, Z.T. 98-2 ingelijst - Verkocht

Hans Klaui, Z.T. 98-2 ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 75,00

Geplaatst door  Galerie_Sille
FA. (2)

18 verkochte items
  • Hans Klaui (1945)
GesigneerdHandgesigneerd

Eigendruk van de kunstenaars. Zeefdruk 1/20 op hoogwaardig papier. Maximale oplage 20.

84cm x 91cm Afmeting inclusief dubbel passe-partout en aluminium wissellijst.

Onze voorkeur gaat uit naar ophalen in de galerie of laten bezorgen door keorier i.v.m. het glas van de inlijsting en grotere kans op schade.

Kosten: ongeveer 35,- euro afhankelijk van de loactie in Nederland.

Adres: Galerie Sille - Goudsestraatweg 8 - 3421 GJ - Oudewater

Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:30-09-2016 om 15:13
Eindtijd:07-10-2016 om 15:13
Biedingen (6)
ceesdenboef
07 okt. / 14:53
€ 75
harrywillems
07 okt. / 14:53
€ 70
ceesdenboef
07 okt. / 14:53
€ 65
harrywillems
07 okt. / 14:06
€ 60
ceesdenboef
07 okt. / 14:02
€ 55
harrywillems
05 okt. / 23:03
€ 50