Hans Klaui, Z.T. 98-3 ingelijst - Verkocht

Hans Klaui, Z.T. 98-3 ingelijst kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 65,00

Geplaatst door  Galerie_Sille
FA. (2)

18 verkochte items
  • Hans Klaui (1945)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk 8/21 ingelijst. 83cm x 90cm
Eigen druk van de kunstenaar. Afmeting inclusief dubbel passe-partout en aluminiumlijst.
Oplage 21. Afmeting inclusief passe-partout en aluminiumlijst.

Onze voorkeur gaat uit naar ophalen in de galerie of met koerier laten bezorgen i.v.m. het glas van de inlijsting wat gevoelig is voor breuk. Voor bezorgen met koerier zijn er kosten aanverbonden, dit ligt rond de 35,- euro afhankelijk van de loactie in Nederland.

Adres: Galerie Sille - Goudsestraatweg 8 - 3421 GJ - Oudewater.

Dit item is verkocht voor 65,00
Starttijd:05-11-2016 om 13:01
Eindtijd:12-11-2016 om 13:01
MJ37JTAM
10 nov. / 17:37
€ 65