Hans Kuyt - Droge naald ets - Aan tafel

Hans Kuyt - Droge naald ets - Aan tafel kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (16)

Lid sinds 2017
340 verkochte items
Alle items van deze verkoper (80)
  • Hans Kuyt (1944-1971)
TechniekDroge Naald
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen14.5 cm x 16.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Droge naald ets - Aan tafel - afmeting is de maat van de ets

Hans Kuyt (Zaandam 1944- Zaandam 1971) was graficus en tekenaar met een atelier aan het Westzijderveld in Zaandam. Hij studeerde cum laude af aan de Gerrit Rietveld academie afdeling vrije grafiek. In zijn korte werkzame leven was hij zeer productief.

Bij verzending wordt het werk verzonden in een stevige koker.

Komt uit de nalatenschap van de kunstenaar

Hans Kuyt (1944-1971)

Alle items van deze kunstenaar(3) Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (16)

Lid sinds 2017
340 verkochte items
16.5 cm
14.5 cm

Starttijd:21-07-2020 om 19:15
Eindtijd:04-08-2020 om 21:33
Openingsbod€ 65
ObjectlocatieZaandam, Nederland