Hans Laban - kleurenets - 'Het gesprek - Zeer kleine oplage

Hans Laban - kleurenets - 'Het gesprek - Zeer kleine oplage kopen? Bied vanaf 60!
Hans Laban - kleurenets - 'Het gesprek - Zeer kleine oplage kopen? Bied vanaf 60!Hans Laban - kleurenets - 'Het gesprek - Zeer kleine oplage kopen? Bied vanaf 60!Hans Laban - kleurenets - 'Het gesprek - Zeer kleine oplage kopen? Bied vanaf 60!Hans Laban - kleurenets - 'Het gesprek - Zeer kleine oplage kopen? Bied vanaf 60!Hans Laban - kleurenets - 'Het gesprek - Zeer kleine oplage kopen? Bied vanaf 60!Hans Laban - kleurenets - 'Het gesprek - Zeer kleine oplage kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

674 verkochte items
Alle items van deze verkoper (177)
  • Hans Laban (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen79 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10 exemplaren
Mooie ets van de hand van Hans Laban.

Afgedrukt in een zeer kleine oplage van slechts tien exemplaren.

Aan de bovenzijde van het papier een paar minieme scheurtjes. Dit valt weg onder een passe-partout. Het beeld zelf is in prima staat.

Hans Laban (1953)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

674 verkochte items
56 cm
79 cm
Starttijd:28-03-2022 om 16:45
Eindtijd:02-04-2022 om 20:43
Openingsbod€ 60
ObjectlocatieWoudrichem, Nederland