Hans Laban - kleurenets - 'Het witte & het rode schild' - Zeer kleine oplage

Hans Laban - kleurenets - 'Het witte & het rode schild' - Zeer kleine oplage kopen? Bied vanaf 60!
Hans Laban - kleurenets - 'Het witte & het rode schild' - Zeer kleine oplage kopen? Bied vanaf 60!Hans Laban - kleurenets - 'Het witte & het rode schild' - Zeer kleine oplage kopen? Bied vanaf 60!Hans Laban - kleurenets - 'Het witte & het rode schild' - Zeer kleine oplage kopen? Bied vanaf 60!Hans Laban - kleurenets - 'Het witte & het rode schild' - Zeer kleine oplage kopen? Bied vanaf 60!Hans Laban - kleurenets - 'Het witte & het rode schild' - Zeer kleine oplage kopen? Bied vanaf 60!Hans Laban - kleurenets - 'Het witte & het rode schild' - Zeer kleine oplage kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

674 verkochte items
Alle items van deze verkoper (182)
  • Hans Laban (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen54 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie ets van de hand van Hans Laban.

Afgedrukt in een zeer kleine oplage van slechts vijftien exemplaren.

Door de kunstenaar met potlood gesigneerd en genummerd.

Hans Laban (1953)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

674 verkochte items
38 cm
54 cm
Starttijd:28-03-2022 om 16:35
Eindtijd:02-04-2022 om 20:44
Openingsbod€ 60
ObjectlocatieWoudrichem, Nederland