Hans Laban - kleurenets - 'Tintagel' - Zeer kleine oplage

Hans Laban - kleurenets - 'Tintagel' - Zeer kleine oplage kopen? Bied vanaf 60!
Hans Laban - kleurenets - 'Tintagel' - Zeer kleine oplage kopen? Bied vanaf 60!Hans Laban - kleurenets - 'Tintagel' - Zeer kleine oplage kopen? Bied vanaf 60!Hans Laban - kleurenets - 'Tintagel' - Zeer kleine oplage kopen? Bied vanaf 60!Hans Laban - kleurenets - 'Tintagel' - Zeer kleine oplage kopen? Bied vanaf 60!Hans Laban - kleurenets - 'Tintagel' - Zeer kleine oplage kopen? Bied vanaf 60!Hans Laban - kleurenets - 'Tintagel' - Zeer kleine oplage kopen? Bied vanaf 60!Hans Laban - kleurenets - 'Tintagel' - Zeer kleine oplage kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

674 verkochte items
Alle items van deze verkoper (177)
  • Hans Laban (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen78 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage15 exemplaren
Mooie ets van de hand van Hans Laban.

Afgedrukt in een zeer kleine oplage van slechts vijftien exemplaren.

Door de kunstenaar met potlood gesigneerd en genummerd.

Hans Laban (1953)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

674 verkochte items
57 cm
78 cm
Starttijd:28-03-2022 om 16:34
Eindtijd:02-04-2022 om 21:46
Openingsbod€ 60
ObjectlocatieWoudrichem, Nederland