Hans Landsaat - Generaties

Hans Landsaat - Generaties kopen? Bied vanaf 75!
Hans Landsaat - Generaties kopen? Bied vanaf 75!Hans Landsaat - Generaties kopen? Bied vanaf 75!Hans Landsaat - Generaties kopen? Bied vanaf 75!Hans Landsaat - Generaties kopen? Bied vanaf 75!Hans Landsaat - Generaties kopen? Bied vanaf 75!Hans Landsaat - Generaties kopen? Bied vanaf 75!
  • Hans Landsaat (1935)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeefdruk uit 1989 in opdracht van Maison de Bonnetterie te Amsterdam, Den Haag.

Handgesigneerd.
Oplage 51/200.

In zeer goede staat.

Hans Landsaat (1935)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (13)
Geplaatst door  design22

Lid sinds 2019
21 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
50 cm
65 cm
Starttijd:11-05-2022 om 07:50
Eindtijd:22-05-2022 om 20:24
Openingsbod € 75
ObjectlocatieMook,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa