Hans Landsaat - grote zeefdruk - oplage 30

Hans Landsaat - grote zeefdruk - oplage 30 kopen? Bied vanaf 25!
Hans Landsaat - grote zeefdruk - oplage 30 kopen? Bied vanaf 25!Hans Landsaat - grote zeefdruk - oplage 30 kopen? Bied vanaf 25!Hans Landsaat - grote zeefdruk - oplage 30 kopen? Bied vanaf 25!Hans Landsaat - grote zeefdruk - oplage 30 kopen? Bied vanaf 25!Hans Landsaat - grote zeefdruk - oplage 30 kopen? Bied vanaf 25!Hans Landsaat - grote zeefdruk - oplage 30 kopen? Bied vanaf 25!Hans Landsaat - grote zeefdruk - oplage 30 kopen? Bied vanaf 25!
  • Hans Landsaat (1935)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1978
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen72 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage20/30

Zeefdruk op dik papier.
Het werk wordt gerold verzonden in een zeer stevige,  brede koker.

In goede, gebruikte staat. Rechtsboven zeer lichte veegjes, plakresten bovenkant achter, zeer lichte kreukjes.

Hans Landsaat (1935)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (13)
Geplaatst door  Miles
FA. (38 )

1466 verkochte items
Alle items van deze verkoper (150)
80 cm
72 cm
Starttijd:02-07-2022 om 23:12
Eindtijd:11-07-2022 om 22:20
Openingsbod € 25
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland