Hans Landsaat - Zeefdruk - Verkocht

Hans Landsaat - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Hans Landsaat - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 25!Hans Landsaat - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 25!Hans Landsaat - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 25!Hans Landsaat - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1166 verkochte items
Alle items van deze verkoper (87)
  • Hans Landsaat (1935)
Jaartal1974
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen48 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage31/60
Zeefdruk van Hans Landsaat, gesigneerd, gedateerd en genummerd in potlood.
Verzending tussen twee platen, 10 euro, aangetekend 11,65

Hans Landsaat (1935)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1166 verkochte items
80 cm
48 cm
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:04-05-2019 om 22:18
Eindtijd:17-05-2019 om 19:12
JvB-AMD
09 mei / 07:04
€ 25