Hans Leyerzapf - "De boze winkelier"- olieverf op doek - 1981

Hans Leyerzapf - "De boze winkelier"- olieverf op doek - 1981 kopen? Bied vanaf 675!
Hans Leyerzapf - "De boze winkelier"- olieverf op doek - 1981 kopen? Bied vanaf 675!Hans Leyerzapf - "De boze winkelier"- olieverf op doek - 1981 kopen? Bied vanaf 675!Hans Leyerzapf - "De boze winkelier"- olieverf op doek - 1981 kopen? Bied vanaf 675!Hans Leyerzapf - "De boze winkelier"- olieverf op doek - 1981 kopen? Bied vanaf 675!Hans Leyerzapf - "De boze winkelier"- olieverf op doek - 1981 kopen? Bied vanaf 675!Hans Leyerzapf - "De boze winkelier"- olieverf op doek - 1981 kopen? Bied vanaf 675!Hans Leyerzapf - "De boze winkelier"- olieverf op doek - 1981 kopen? Bied vanaf 675!Hans Leyerzapf - "De boze winkelier"- olieverf op doek - 1981 kopen? Bied vanaf 675!Hans Leyerzapf - "De boze winkelier"- olieverf op doek - 1981 kopen? Bied vanaf 675!
  • Hans Leyerzapf (1950)
Jaartal1981
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
Lijst60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Hans Leijerzapf (1950)

"Boze winkelier"

Olieverf op doek

Jaar: 1981

Gesigneerd en gedateerd r.o.

Formaat doek: 70 x 50 cm.

Ingelijst

Werk in goede staat, lijst met gebruikssporen (zie de foto's om zelf een beeld te vormen)

Leuk vroeg werk van Leyerzapf.

Werk in goede staat, lijst met gebruikssporen

Hans Leyerzapf (1950)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  RvZ
FA. (14)

126 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
80 cm
60 cm
70 cm
50 cm
Starttijd:19-03-2022 om 20:38
Eindtijd:28-03-2022 om 20:48
Openingsbod € 675
ObjectlocatieLelystad, Nederland
VerzendingAlleen per koerier