Hans Leyerzapf - Zeefdruk: De bestanddelen - 2005

Hans Leyerzapf - Zeefdruk: De bestanddelen - 2005 kopen? Bied vanaf 175!
Hans Leyerzapf - Zeefdruk: De bestanddelen - 2005 kopen? Bied vanaf 175!Hans Leyerzapf - Zeefdruk: De bestanddelen - 2005 kopen? Bied vanaf 175!Hans Leyerzapf - Zeefdruk: De bestanddelen - 2005 kopen? Bied vanaf 175!Hans Leyerzapf - Zeefdruk: De bestanddelen - 2005 kopen? Bied vanaf 175!Hans Leyerzapf - Zeefdruk: De bestanddelen - 2005 kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
Alle items van deze verkoper (312)
  • Hans Leyerzapf (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2005
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen46 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageE.A
Zeefdruk van Hans Leyerzapf. Titel: De bestanddelen. Nummer: E.A.  Jaar: 2005. Afmetingen blad: H46 x b53cm. Afmetingen voorstelling: H36 x b43cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar.
 De authenticiteit van het werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan , op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden/ophalen:

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en  5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook, verzekerd, aan u verzenden.
Onze verzenddagen zijn dinsdag - en donderdag.

Hans Leijerzapf is geboren in Leiden in 1951. In 1974 studeerde hij af aan de Koninklijke Academie voor Beeldende Kunsten te Den Haag in grafiek en schilderen. Op de Academie had Hans al een voorliefde voor anekdotisch schilderen en tekenen en vond dat kunst niet “verheven” moest zijn, maar juist onderdeel van de samenleving. Door de jaren heen ontwikkelde hij zijn stijl en keuze voor onderwerpen. Hans Leijerzapf heeft iets met mannen die in de weer zijn met alledaagse of niet alledaagse voorwerpen.

Het zijn vaak onhandige poses, alsof de mannen met iets nutteloos bezig zijn en het voorwerp er in het geheel niet toe doet.

In zeer goede staat.

Hans Leyerzapf (1950)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
53 cm
46 cm
Starttijd:01-08-2022 om 23:16
Eindtijd:07-08-2022 om 19:14
Openingsbod€ 175
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland