Hans Lodeweegs - afgeprijsd : zeer gedetailleerde erotische pentekening - Verkocht

Hans Lodeweegs - afgeprijsd : zeer gedetailleerde erotische pentekening kopen? Bied vanaf 119!

Verkoopprijs: € 136,85 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Johudales
FA. (2)

265 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Hans Lodeweegs (1940)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1986
TechniekPotlood
StijlAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen26 cm x 17 cm (h x b)
Lijst42 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer fraaie erotische pentekening door Hans Lodeweegs , mooi ingelijst .

Heel gedetailleerd en je vindt steeds weer iets nieuws in het werk .

verzendkosten Nederland en Belgie 15 euro of afhalen in Geleen of Maasmechelen

Hans Lodeweegs (1940)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Johudales
FA. (2)

265 verkochte items
32 cm
42 cm
17 cm
26 cm
Dit item is verkocht voor 136,85(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-12-2020 om 11:17
Eindtijd:19-12-2020 om 20:04
gaius200
16 dec. / 11:20
€ 119