Hans Lucken - Ets, Geometrisch-abstracte compositie in mooi en stevig passe-partout - Verkocht

Hans Lucken - Ets, Geometrisch-abstracte compositie in mooi en stevig passe-partout kopen? Bied vanaf 25!
Hans Lucken - Ets, Geometrisch-abstracte compositie in mooi en stevig passe-partout kopen? Bied vanaf 25!Hans Lucken - Ets, Geometrisch-abstracte compositie in mooi en stevig passe-partout kopen? Bied vanaf 25!Hans Lucken - Ets, Geometrisch-abstracte compositie in mooi en stevig passe-partout kopen? Bied vanaf 25!
  • Hans Lucken (1941)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1983
TechniekEts
OnderwerpAbstract
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen27 cm x 31 cm (h x b)
Passe-partout65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage3/20
Ets in passe-partout door Hans Lücken, vervaardigd in 1983.
Bezorging binnen 30 km in overleg mogelijk.

Het blad is wat vergeeld (te zien door kleurverschil in marge, echter weggewerkt met passe-partout)

Hans Lucken (1941)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  d_Hondecoeter
FA. (3)

Lid sinds 2018
31 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
50 cm
65 cm
31 cm
27 cm
Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-11-2022 om 23:49
Eindtijd:05-12-2022 om 20:09
Weter1969
05 dec. / 15:57
€ 25