Hans Martin Erhardt - Landschap 2 - lithografie - Verkocht

Hans Martin Erhardt - Landschap 2 - lithografie kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 20,00

Hans Martin Erhardt - Landschap 2 - lithografie kopen? Bied vanaf 25!Hans Martin Erhardt - Landschap 2 - lithografie kopen? Bied vanaf 25!Hans Martin Erhardt - Landschap 2 - lithografie kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Eleo
FA. (5)

139 verkochte items
  • Hans Martin Erhardt (1935)
TechniekEts
StijlAbstract
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage15

Hans Martin Erhardt (1935)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Eleo
FA. (5)

139 verkochte items
39 cm
42 cm
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:29-04-2019 om 17:57
Eindtijd:28-07-2019 om 21:13
AntjeB
28 jul. / 16:37
€ 20