Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1911 |
Techniek | Ets |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 24 x 22 cm (h x b) |
Incl. lijst | 41 x 31 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Starttijd | 30-9-2022 om 12:17 |
Eindtijd | 9-10-2022 om 20:52 |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | BERLIN, Duitsland |