Hans meyer petersen (cobra)

Hans meyer petersen (cobra)  kopen? Bied vanaf 40!
  • Hans Meyer Petersen (1937)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige zeefdruk abstract, van hans meyer petersen, niet ingelijst 35x50 cm, genummerd en gesigneerd.

Hans Meyer Petersen (1937)

DeensDeensAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
Starttijd:18-10-2016 om 07:59
Eindtijd:23-10-2016 om 17:59
Openingsbod € 40
Objectlocatie Nederland