hans meyer petersen (cobra) - Verkocht

hans meyer petersen (cobra) kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Hans Meyer Petersen (1937)
GesigneerdHandgesigneerd

prachtige abstracte zeefdruk ,ingelijst 60x50 cm, genummerd en gesigneerd.

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:10-02-2018 om 20:27
Eindtijd:14-02-2018 om 20:27
Vite1
14 feb. / 20:12
€ 50