Hans Meyer Petersen, zeefdruk gesigneerd, oplage 100 - Verkocht

Hans Meyer Petersen, zeefdruk gesigneerd, oplage 100 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,00

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
Hans Meyer Petersen, zeefdruk gesigneerd, oplage 100 kopen? Bied vanaf 1!Hans Meyer Petersen, zeefdruk gesigneerd, oplage 100 kopen? Bied vanaf 1!Hans Meyer Petersen, zeefdruk gesigneerd, oplage 100 kopen? Bied vanaf 1!Hans Meyer Petersen, zeefdruk gesigneerd, oplage 100 kopen? Bied vanaf 1!Hans Meyer Petersen, zeefdruk gesigneerd, oplage 100 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Kkw
FA. (12)

511 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Hans Meyer Petersen (1937)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie zeefdruk van Hans Meyer Petersen

handgesigneerd met potlood HMP midden onder

afmetingen  45x32.5cm

oplage 67/100

mooi zwaar papier

nooit ingelijst

conditie uitstekend

wordt aangetekend verzonden

Over de kunstenaar
Geboren in 1937 in Frederiksberg (Denemarken), Hans Meyer Petersen is een autodidact. De Deense schilder heel vaak heeft tentoongesteld - in groeps- en solotentoonstellingen - in zijn eigen land en vooral in Kopenhagen, maar heeft zijn werk ook getoond in de meeste Europese landen en de Verenigde Staten, met name in New York (MoMA, het Museum of Modern Kunst).

Hij sluit zich aan bij de beweging 'Fasen' in 1957. Zeer actief schilder, en ook etser. Hij exposeert op de Salon van Vergelijking in de jaren zestig (1964 en 1966, Parijs) en vervolgens in andere Parijse Salons. Hij neemt met zijn prenten - meer dan dertig jaar later - deel aan de Biënnale voor Grafische Kunst in Ljubljana (1993), de Biënnale van Barcelona (1994 en 1995) of SAGA (Parijs, 1995).

In New York, is zijn werk geselecteerd (in 1990) voor de realisatie van de affiche van 'Mostly Mozart Festival' van het Lincoln Center. Petersens kunst wordt tentoongesteld in 2001 in het Louvre (Parijs). De kunstenaar ontvangt hierbij de 'Orde van Kunst en Letteren' Distinction door de Franse staat.

Hans Meyer Petersen (1937)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  Kkw
FA. (12)

511 verkochte items
Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:11-12-2015 om 23:19
Eindtijd:22-12-2015 om 23:19
Biedingen (3)
Drsg
14 dec. / 09:43
€ 5
hamertjetik
14 dec. / 09:43
€ 3
Drsg
12 dec. / 22:22
€ 1