Hans Paus: Olieverf op Doek, Landschap - Ingelijst

Hans Paus: Olieverf op Doek, Landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 390,00

Hans Paus: Olieverf op Doek, Landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Hans Paus: Olieverf op Doek, Landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Hans Paus: Olieverf op Doek, Landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (228)

28128 verkochte items
Alle items van deze verkoper (68)
  • Hans Paus (1959)

Titel: Landschap
Jaartal: niet gedateerd
Afmetingen lijst:  74,5 cm x 94,5 cm (doek: 70 cm x 90 cm)
Gesigneerd: Ja, handgeschreven (rechtsonder)
Materiaal: Olieverf op doek
Ingelijst: Ja, in houten lijst
Conditie kunstwerk: In zeer goede staat
Herkomst: dit werk komt uit de collectie van een grote Nederlandse Zorgverzekeraar

Administratieve code:

QQRR

Dit item is verkocht voor 390,00

Starttijd:22-02-2018 om 10:43
Eindtijd:04-03-2018 om 10:53

Biedingen (21):

hajo31
4 mrt. / 10:48
€ 390
anicproductions
4 mrt. / 10:48
€ 370
hajo31
4 mrt. / 10:40
€ 310
anicproductions
4 mrt. / 10:40
€ 290
hajo31
4 mrt. / 10:38
€ 270
anicproductions
4 mrt. / 10:38
€ 250
anicproductions
4 mrt. / 10:38
€ 220
hajo31
4 mrt. / 10:37
€ 200
anicproductions
4 mrt. / 10:37
€ 193
hajo31
4 mrt. / 10:37
€ 162
anicproductions
4 mrt. / 10:37
€ 152
hajo31
4 mrt. / 10:36
€ 121
anicproductions
3 mrt. / 19:55
€ 111
Klassiekers
3 mrt. / 19:55
€ 101
anicproductions
2 mrt. / 16:09
€ 90
GdK
2 mrt. / 16:09
€ 85
anicproductions
2 mrt. / 16:08
€ 80
GdK
2 mrt. / 16:08
€ 75
anicproductions
2 mrt. / 15:34
€ 60
GdK
2 mrt. / 13:53
€ 55
THEO1961
28 feb. / 22:17
€ 50