Hans-Peter Feldmann - zonder titel - Verkocht

Hans-Peter Feldmann - zonder titel kopen? Bied vanaf 10!
Prenten & Uitgaves

Hans-Peter Feldmann - zonder titel kopen? Bied vanaf 10!Hans-Peter Feldmann - zonder titel kopen? Bied vanaf 10!
  • Hans-Peter Feldmann (1941)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1999
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Offsetlitho uitgegeven ter gelegenheid van de tentoonstelling van Feldmann bij xx multiple galerie.
Oplage; 300 exemplaren
Uitgever; Stichting Blanco
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 25,00

Hans-Peter Feldmann (1941)

Duits Duits

Geplaatst door  Renee
2988 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
50 cm
65 cm