Hans Peters, Volkstelling, Ets - Verkocht

Hans Peters, Volkstelling, Ets kopen? Bied vanaf 25!
Hans Peters, Volkstelling, Ets kopen? Bied vanaf 25!Hans Peters, Volkstelling, Ets kopen? Bied vanaf 25!Hans Peters, Volkstelling, Ets kopen? Bied vanaf 25!Hans Peters, Volkstelling, Ets kopen? Bied vanaf 25!Hans Peters, Volkstelling, Ets kopen? Bied vanaf 25!
  • Hans Peters (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets door Hans Peters, kunstenaar van genootschap De Luis

Voorstelling getiteld Volkstelling

Losbladig, beeldmaat 55x40, bladmaat 59x43

Gesigneerd r.o. en getiteld m.o.

Genummerd en gedateerd l.o. '2/10' en '71'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Hans Peters (1942)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3254 verkochte items
Alle items van deze verkoper (73)
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:28-02-2018 om 11:36
Eindtijd:04-03-2018 om 11:36
Rollygassmann
03 mrt. / 23:48
€ 25