Hans Pieko - De Toren van Babel 1969 - drogenaald

Hans Pieko - De Toren van Babel 1969 - drogenaald kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 35,00

Hans Pieko - De Toren van Babel 1969 - drogenaald kopen? Bied vanaf 30!Hans Pieko - De Toren van Babel 1969 - drogenaald kopen? Bied vanaf 30!Hans Pieko - De Toren van Babel 1969 - drogenaald kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  KeesM
FA. (2)

16 verkochte items
  • Hans Pieko (1943)
GesigneerdHandgesigneerd

Hans Pieko (1943) : De Toren van Babel, 1969. Drogenaald 20x19,5cm., gesigneerd, gedateerd en getiteld in potlood.

Hans Pieko (Amsterdam, 3 juni 1943) is een Nederlands graficus, illustrator, striptekenaar en vormgever. Pieko volgde met succes een opleiding aan de Academie voor Beeldende Kunsten te Arnhem en ontwikkelde zich tot een veelzijdig kunstenaar. Zo maakte hij grafiek, wandschilderingen, poppen en theater props, maar het meest bekend is hij geworden met zijn tekeingen voorn SF en Fantasy boeken.

Dit item is verkocht voor 35,00

Starttijd:06-03-2018 om 12:15
Eindtijd:21-03-2018 om 07:15

Biedingen (2):

monh
20 mrt. / 12:39
€ 35
mkrabbe
17 mrt. / 17:53
€ 30