Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Collage |
Stijl | Modern |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 36 x 49.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 58 x 68 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
In goede staat | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Starttijd | 26-5-2020 om 22:49 |
Eindtijd | 28-5-2021 om 21:36 |
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |